ELUOLU
Vanalinna Muusikamaja uksed on sõpradega jutupuhumiseks avatud alates kella 18st. Koloniaali kohviku pere jätkab meie kõigi meeleolu kõrgel hoidmist enne kontserti ja vaheajal meeldivate maitsete, kohvi ja teega. Lapsed leiavad kõrvapuhkamiseks tegevust õpetaja Oliver Kõrre seltsis Muusikamaja ülemisel korrusel.
Sel hooajal kasutame kohvikus vaid taaskasutatavaid nõusid. Kel on oma tass kaasas, saab kõigile kontsertidele sisse sõbrapileti hinnaga. Sügisestel kontsertidel paitavad meie kõrvu vaid ehedad (akustilised) helid.
Säde Tatar
Säde Tatar on pärit Viljandi maakonnast Kolga-Jaanist. Olles oma suguvõsas ainuke muusik, ei ole eluala valik olnud sugugi iseenesestmõistetav. Kuid muusikuks olemise juures köidab Sädet selle ameti mitmekülgsus ja piiramatus. Muusikas ei ole olemas õiget ega valet, on vaid sisemine tunne, millele tugineda. Säde on mänginud nii klassikalist flööti kui ka süvenenud eesti ja rootsi pärimusmuusikasse, kus üks ei välista teist, vaid ainult rikastab. Nii on tema flöödimäng ja kõla kujunenud omapäraseks – seda on kirjeldatud kui pulbitsevat ja jõulist.
Säde on õppinud Viljandi Kultuuriakadeemias ja mitmel pool Rootsis, seal hulgas ka Kuninglikus Muusikaakadeemias Stockholmis.
Gabbi Dluzewski
Gabbi Dluzewski on Uppsalast (Rootsi) pärit poola juurtega muusik. Juba 1,5-aastasena ei suutnud miski hoida Gabbit eemale kitarridest ja heast muusikast (nagu The Beatles, Jethro Tull, Gentle Giant jne). Nii kaua kui ta mäletab, on ta alati teadnud, et temast saab muusik. Kuigi kuni 20. eluaastani viitas kõik sellele, et Gabbi on hingelt läbinisti rokkmuusik ja selle austaja, siis ühel päeval tegi ta tutvust pärimusmuusikaga ja armus jäädavalt selle kõlasse. Nüüd kombineerib Gabbi muusikuna neid maailmu ega ütle ära ka klassikalisele mandoliinimängule.
Gabbi on õppinud nii džäss-, rokk- kui ka pärimusmuusikat mitmel pool Rootsis, muuhulgas ka Kuninglikus Muusikaakadeemias Stockholmis.
Vanusepiirang puudub ⎜ Uksed 18:00